Antalya Catering – Hakkımızda

Seraser Antalya Catering ile, özel event, parti ve davetlerinizin lezzet şefi olma görevini üstleniyor.

Antalya’nın ödüllü “fine dining” restoranı Seraser’i, en iyi pizzacısı Il Vicino’yu ve dünyanın en romantik oteli seçilen Tuvana’yı çatısı altında barındıran Gastro Vogue Group, Seraser Antalya Catering ile, özel event, parti ve davetlerinizin lezzet şefi olma görevini üstleniyor.

En değerli konuklarınıza unutulmaz bir gece yaşatmak için, bizi arayın. Lezzet resitalinizi birlikte besteleyelim.

İster romantik bir akşam yemeği için sevgilinize muhteşem bir sürpriz yapın, ister doğum gününüz, işiniz veya nişan geceniz için özel bir davette, konuklarınıza unutulmaz bir lezzet ziyafeti yaşatın.

Eğer damak zevkinize önem veriyor ve lezzet konusunda konuklarınızın da en az sizin kadar seçici olduğuna inanıyorsanız, hazırlığı için günlerinizi harcadığınız ve her şeyin kusursuz olmasını beklediğiniz bir davette, vasat bir yemeğin servis edilmesini, elbette istemezsiniz.

İşte bu yüzden, Antalya’nın seçkin isimlerini her hafta aynı sofrada buluşturan Seraser, “Fine Catering” sloganıyla hizmete aldığı yeni servisi aracılığıyla, “tabldot” ile özdeşleşen catering hizmetini “yerinde lezzet servisi” olarak yeniden yorumlamayı hedefliyor.

Davet ve organizasyonlarınıza özel şef hizmeti:

Sevgilinizle özel bir akşam, eşiniz için yıldönümü partisi veya en yakın dostlarınız için harika bir davet vermek mi istiyorsunuz? Peki, bu davette, birinci sınıf bir şefin yemeğinizi sizin mutfağınızda hazırlamasına ne dersiniz? Evet diyenler için, ister evinize, ister teknenize, ister özel gecelerinize şef servisi Seraser Catering’de.

Bildiğiniz Seraser kalitesi, tarz sahibi tatlar, en cezbedici sunumlar.

Önem verdiğimiz konuklarınızı ağırlarken, her şeyin kusursuz olmasını ve her misafirin geceden, merak, hayranlık ve  büyük bir memnuniyetle ayrılmasını istersiniz. Seraser Catering, seçkin konuklarınız için, yemeğe katılan herkesin 5 duyusuna birden hitap etmeyi başarabilecek kalitede tabaklar hazırlar.

“En özel gecelerinizi birer lezzet festivaline dönüştürmek için, Seraser Catering, siz neredeyseniz orada, hizmetinizde. ”

– Gastro Vogue Group

YEMEĞİ SERASER ANTALYA CATERING’E BIRAKIN, SİZ YAŞAMDAN KEYİF ALMAYA BAKIN.

İyi yemek, iyi bir yaşamın ön şartı sayılır ve iyi bir yaşam, sadece iyi yaşamayı bilenlere özel bir kavramdır. Seraser Catering, iyi yaşamayı bilenlere, Akdeniz’in bereketli topraklarında yetişen organik ürünler arasından özenle seçilmiş, taze, aromatik ve lezzetli tabaklarını sunabilmek için Seraser Restoran ekibi tarafından yaratıldı. Artık siz de, Seraser lezzetlerini, evinizde, teknenizde, özel davetlerinizde ve en özel gecelerinizde kendi konuklarınıza sunabilirsiniz.