Antalya Catering – Hizmetlerimiz


>Genel Bakış
Seraser Antalya Catering gastronomi sektöründe trendleri yakalayarak, modern sunumları kalite ve lezzet dengesiyle sunmayı ilke edinmiş bir Gastro Vogue Group kuruluşudur. Bünyesinde yer alan deneyimli ve profesyonel ekip sayesinde, mükemmel servis deneyimini her noktada misafirlerine hissettirmeyi amaç edinmiştir. Kurumsal açılışlar, özel kutlamalar, düğün & nişan kutlamaları, fuar ve tanıtım organizasyonları, ürün lansmanları, seminerler, sosyal etkinlikler, tekne turları, konser ve festivaller, temalı partiler hizmet verdiği alanlar olup; çok özel sürprizler, evlilik teklifleri ve ya ev davetleri için yaratıcı fikirler sunmaktadır. Antalya Catering hizmetleri arasında kokteyl, kokteyl prolange, coffee break, kahvaltı & brunch, açık büfe yemek, set menü, lunch box, barbekü, private chef servisi mevcuttur.
>KOKTEYL
“Ayakta ziyafet” olarak yorumladığımız kokteyl organizasyonları, misafirlerinizi ağırlamanın en albenili yollarından biri. Hem ekonomik hem de cezp edici olup, dekoratif ürünler ile arzu ettiğiniz her şekilde, tercih ettiğiniz zengin sunum seçenekleri eşliğinde; açılış, nişan, kurumsal aktiviteler, fuar & parti organizasyonları, tanıtım aktiviteleri gibi alanlarda en iştah açıcı çözümdür.
>KOKTEYL PROLONGE
Açık büfe ile kokteyl opsiyonunu bir araya getirerek, zenginleştirilmiş bir davet vermek isteyen misafirlerimizin tercihi. Kolay servis, rahat sunum, mükemmel lezzet ve harika servis anlayışıyla bütünleşen bu hizmet, monoton bir yemekten sıkılan ve farklı bir konseptte misafirlerini ağırlamak isteyenlerin vazgeçilmezi.
>PRIVATE CHEF
Sevgilinize özel bir yemek sunumu mu yapmak istiyorsunuz? Eşiniz için yıldönümü partisi hazırlamak ve ya en yakın dostlarınız için harika bir davet mi vermek istiyorsunuz? Peki, bu davette birinci sınıf bir şefin yemeğinizi sizin mutfağınızda hazırlamasına ne dersiniz? Evet diyenler için, ister evinize, ister teknenize, ister özel gecelerinize şef servisi Seraser Antalya Catering’de.
>COFFEE BREAK
“Misafirperverliğin iş dünyasındaki hali”.Toplantı, seminer, konferans ve fuar gibi organizasyonlarda; pratik ve kısa süreli atıştırma dönemleri için sunduğumuz kahve molası hizmetimiz, birbirinden lezzetli sunumlarla ekip arkadaşlarının motivasyonunu yükselterek, müşterilerinin gözünde farklılaşmak isteyen kurumsal firmaların tercihi.
>AÇIK BÜFE YEMEK
Misafirlerin dilediği gibi damak zevklerine en uygun ikramları seçebildiği, barındırdığı geniş ürün yelpazesi ve lezzet zenginliği ile “festival” tadında sunumların yapıldığı yemek düzenidir. Her türlü davet, organizasyon, nişan, doğum günü ve kurumsal aktiviteler için kullanılabilmektedir.
>SET MENÜ YEMEK
Davet organizasyonlarında, içeriği daha önce belirlenmiş menülerin belirlenen sırada, profesyonel servis ekibi tarafından misafirlere sunulduğu catering hizmetimizdir. Her misafirin heyecan, merak, hayranlık ve büyük bir memnuniyetle ayrıldığı organizasyonlar için, yemeğe katılan herkesin beş duyusuna hitap edecek tabakları oluşturarak, hayal ettiğiniz servisi hayata geçiriyoruz.
>BARBEKÜ / BBQ
Piknik ve garden party gibi organizasyonlarda kömür ateşinde basit ama lezzetli sunumları tercih eden misafirlerimiz için verdiğimiz hizmettir. Hem pratik, hem de lezzetli olsun diyenler için.
>KAHVALTI/ BRUNCH
Kahvaltı ve ya öğle yemeği ile sunulan geç kahvaltı konseptleri için hazırladığımız catering hizmetimizdir. Açık büfe, set menü ve serpme şeklinde sunumların yapılabildiği hizmetimizde, Türkiye’nin ve Dünya’nın dört bir yanından gelen ürünler ile güne enerji dolu başlamanız için gerekli olan lezzet şölenini sunuyoruz.
>LUNCH BOX
Menü içeriği tercihler doğrultusunda ayarlanabilen, birbirinden lezzetli ve çeşitli sunumların yapılabildiği ekonomik ve pratik catering çözümümüzdür.
>BAR CATERING
Eğlence amaçlı davetlerde yiyecekten çok alkollü ve alkolsüz içeceklerin ön planda olduğu hizmetimizdir. Kanepe ve aperatif tarzda ürünlerin sunulduğu bu hizmetimiz, motivasyon etkinlikleri ve özel partiler hazırlamak isteyenler için.